Сучасна тротуарна плитка

Сучасна тротуарна плитка

Сучасна тротуарна плитка (ФЕМ – фігурні елементи мостіння) вважається одним з найбільш затребуваним елементів декору територій, зон відпочинку, тротуарів, а також фасадної частини будівель. Нею приємно повертатися в теплий і затишний будинок і гуляти погожими днями.

Тротуарна плитка здатна додати Вашому будинку і прилеглій до нього земельній ділянці стильного та вишуканого вигляду. З її допомогою людина легко і просто може надати своєму заміському будинку і прилеглій до нього земельній ділянці доглянутий вигляд, адже в порівнянні з іншими покриттями цей матеріал має свої певні переваги і достоїнства.     

В наші дні тротуарну плитку можна помітити не тільки на головних вулицях міста, але також на майданчиках для дитячих ігор, транспортних зупинках, ділянках індивідуальної забудови, парках та скверах.

Найнадійнішою вважається тротуарна плитка яка виготовлена ​​за технологією  вібропресування.

Крім усього іншого покриття з тротуарної плитки виглядає дуже естетично. Головною відмінною рисою тротуарної плитки вважається велика гамма кольорів і різноманіття конфігурацій.

Високі експлуатаційні та технічні характеристики тротуарної плитки,  серед  яких основною є стійкість до впливу низьких температурних режимів, гарантують тривалий термін служби плитки навіть в умовах інтенсивної експлуатації.  Все це сприяє тому, що тротуарна плитка в якості альтернативного матеріалу для облаштування територій та майданчиків стає все більш привабливою  та її популярність швидко росте.

До переліку головних достоїнств тротуарної плитки, якщо порівнювати її зі звичайним покриттям з асфальтобетону, можна віднести:

  • захист природного середовища. У процесі випуску тротуарної плитки застосовують складові, що не містять небезпечних добавок. Навіть в разі нагрівання вони не виділяю в атмосферу шкідливих сполук. Ось чому тротуарна плитка залишає далеко позаду плитку з бетону і асфальт.
  • тривалий експлуатаційний період. Значна стійкість, здатність справлятися з величезними механічними навантаженнями дозволяє тротуарній плитці протягом багатьох років зберегти свій первинний зовнішній вигляд.
  • легкість в догляді. Плитку з легкістю можна очистити від будь-якого роду забруднень.
  • легкість ремонту. Окремі компоненти тротуарної плитки з легкістю можна замінити новими виробами, до того ж, вона підходить для багаторазового застосування .

Беручи до уваги виняткові властивості високої міцності і стійкості до механічних пошкоджень, тротуарна плитка традиційно відрізняється значним терміном своєї експлуатації.