Оренда автобетононасоса ЦІНА

Тип автобетононасосу Довжина,
м
Мінімальне замовлення
(2 год), грн
Мінімальне замовлення
(3год), грн
Вартість кожної наступної години, грн Зміна 8 годин,
грн
Стаціонарний 150 5000   1000 договірна
Стріла 24-28 6500   2000 договірна
Стріла 37 7400   2500 договірна
Стріла 42   15600 3900 договірна
Стріла 47   20800 5200 договірна
Стріла 52   26000 6500 договірна

Ціни дійсні станом на 14.02.2018.Ціни на послуги автобетононасосу можуть змінюватись в залежності від місцезнаходженя об’єкту (віддаленість від Києва).
Для стаціонарного бетононасосу ціна дійсна при умові довжини траси до 80м по горизонталі, ящо довжина траси більша 80м та присутні вертикальні участки вартість послуги може змінитись

Автобетононасос

послуги бетононасоса

Україна вже давно увійшла в Європейський простір. Якість нашого будівництва вже на дуже високому рівні. Монолітне формування каркасів будинків займає перше місце в рейтингу будівництва. Саме з цього кожна будівельний майданчик користується будівельними механізмами, такими як бетононасоси. Послуги бетононасоса включають в себе транспортування бетонних сумішей в кінцеву точку укладання заливається конструктиву. Чи не кожна будівельна організація може дозволити собі покупку бетононасоса, так як вартість даного механізму є дуже дорогим. Виходячи з цього оренда бетононасосів є економією часу і грошей вашій будівельного майданчика.

Оренда бетононасоса ціна

ТОВ «Канкріт» має найоптимальніший автопарк бетононасосів. По вашому запиту ми маємо можливість надати, в оренду бетононасоси відповідних розмірів — як для будівельних майданчиків, так і для будівництва приватного будинку з шикарним гаражем для вашого спортивного автомобіля. Наш автопарк надає бетононасоси в оренду для будівництва об’єктів будь-якої складності. При оренді бетононасосів ви так само маєте можливість скористатися нашою безкоштовною послугою «Виїзд кваліфікованого фахівця» на ваш будівельний об’єкт. Наші фахівці можуть порадити вам найоптимальніший бетононасос в оренду по найсприятливішою ціною з урахуванням умов будівництва. Бетононасоси компанії «Канкріт» працюють на будь-яких відстанях і висотах.

Автобетононасос

Бажаєте замовити бетононасос?

Залиште заявку і мі вам передзвонимо найближчим часом!