Доставка по Києву і області від Компанії «КАНКРІТ»

ТОВ «КАНКРІТ» здійснює доставку будівельних матеріалів оптовим і роздрібним покупцям. Ми в стислі терміни гарантуємо доставку на об’єкт клінкерної цегли, керамічних блоків, лицьової керамічної цегли, бруківки, матеріалів для тротуару, черепиці та утеплювача. Завдяки укладеним договорам з виробниками будматеріалів і офіційними дилерами нам вдалося розробити зручний механізм доставки замовлень, що дозволяє заощадити нашим клієнтам час. Замовляючи у нас будівельні матеріали, Ви знімаєте з себе відповідальність за організацію доставки. Ми в свою чергу гарантуємо цілісність придбаного товару.

Вартість доставки залежить від:

  • типу вантажу його специфіки;
  • відстані від складу до місця вивантаження;
  • кількості.

У кожному конкретному випадку ціна доставки обговорюється в індивідуальному порядку. Ми гарантуємо, що пропонований сервіс і ціни Вас обов’язково порадують!

Всі види транспорту до Ваших послуг!

Транспортування длинномеров здійснюється спеціальними напівпричепами з відкидними бортами. При необхідності здійснюється навантаження і розвантаження краном.

А так же, доставка може здійснюватися універсальним транспортним засобом – тентовими автомобілями. Вони використовуються для перевезення будь-яких видів вантажів, які не потребують дотримання особливого температурного режиму. Товар повністю захищений від опадів, вітру, підвищеного рівня вологості та інших атмосферних опадів. Обсяг кузова становить до 120 кубічних метрів.

Невеликі обсяги доставляються автомобілями невеликого тоннажу. Фургони частіше використовуються по місту. В цьому випадку завантаження і розвантаження здійснюється переважно вручну або за допомогою навантажувача.

У межах 100 км доцільно також використовувати автоманіпулятори, які оснащені спеціальною платформою і краном.

Наші клієнти можуть замовити доставку обраних будматеріалів на об’єкт.

При цьому повинні бути враховані деякі особливості:

  • під’їзд повинен бути досить широким, щоб міг проїхати габаритний автомобіль;
  • замовник повинен переконатися, що дорожнє покриття тверде, а взимку очищене від снігу;
  • має бути передбачено місце для вивантаження вантажу (переконайтеся, що майданчик рівна і суха).

Зверніть увагу, що ТОВ «КАНКРІТ» бере на себе відповідальність за збереження вантажу і його поставку в зазначені терміни зі складу виробника на об’єкти по Києву та Київській області. З нами завжди вигідно!